Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar DUC AN. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Edyta
13 cze 2026 o 7:20
Super smaczna jedzenie to jedyny bar w ktorym nigdy się nie zawiodłam jest pysznie
Zenek
11 cze 2026 o 14:51
Wszystko ok. Żyjemy!
Michał
1 cze 2026 o 18:42
można się najeść smacznie w dobrej cenie
Katarzyna
31 maj 2026 o 19:40
Wszystko przepyszne
Michał
29 maj 2026 o 17:38
Jedzenie smaczne ale bez fajerwerków. Kurczak otulony wielką ilością panierki. Dostawa dramat- co chwilę zmiana godziny dostarczenia, nie można się porozumieć po polsku z kierowcą, ma wyłączoną lokalizację, podjeżdża pod inny adres…
Rafal
27 maj 2026 o 21:16
zapakowane ok, szybka dosrawa